Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej, szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania.

Webinaria


 • Wymagania elektryczne w pompach ciepła Split i Monoblok

  Webinar poprowadzi Dawid Pantera

  1
  Pompy ciepła

  Zapraszamy 11 marca o godzinie 11:00

  Chcesz otrzymać powiadomienie zaraz przed startem tego webinarium?

 • Jak zaprojektować kotłownię zgodnie z nowymi warunkami technicznymi 2021 ? Bezpłatny webinar on line dla projektantów.

  Webinar poprowadzi Szymon Czarkowski, Rafała Dobkiewicz, Michał Kłopotek, Karolina Lipka

  2
  Kotły wiszące Pompy ciepła Energia słoneczna Klimatyzacja i wentylacja

  Zapraszamy 12 marca o godzinie 10:00

  Chcesz otrzymać powiadomienie zaraz przed startem tego webinarium?Interesuje Cię temat, którego jeszcze nie poruszyliśmy?

Napisz do nas i opisz go w kilku zdaniach. Przeanalizujemy wszystkie propozycje i zorganizujemy webinaria, które obejmą zaproponowane zagadnienia.Administratorem danych osobowych jest Viessmann Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (53-015) przy ul. Karkonoskiej 65. Podany numer telefonu będzie przetwarzany w celu informacji Państwa o zbliżającym się webinarze . Podstawę jego przetwarzania stanowi zgoda (art. 6 ust. 1 pkt a RODO).

Odbiorcami danych osobowych mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, m.in. dostawcom usług IT – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Podany nr telefonu będzie przetwarzany do momentu wysłania przypomnienia na wybrany webinar lub ewentualnie do momentu cofnięcia udzielonej zgody.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych posiadają Państwo następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu. Ponadto przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, jednak bez jego podania nie będzie możliwe wygenerowania przypomnienia o zbliżającym się webinarze.